Gdansk rozkład jazdy

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

Gdansk rozkład jazdy

moniaa
Quote Post

Użytkownik
**

Grupa: Members
Nr użytkownika: 765

PS. Przejście pomiędzy przystankiem Droszyńskiego, a Oliwa PKP w 1 Toż to czas dla Kusocińskiego, a nie dla pasażerów (grubszych i Dla tego, kto pobije taki rekord z siatą zakupów funduję medal z
No tak tu troche przegielismy, ale obchodzic wszystkie ulice ze

minutę? chudszych). kartofla. stoperem no to ja IMO mogę Cipodać wszystkie czasy o które zapytasz na terenie Trójmiasta.
Ostatnio kazał mi czekać na nocny do Osowej (około 22:10), bo przystanek Barniewicka-Kielnieńska to nie to samo co Kielnieńska -Barniewicka. Tylko, że one są na rozwidleniu linii 169(179) i 171. Mniejwięcej 30 sekund piechotą od siebie. Można go nauczyć, żeby brał pod uwagę takie możliwości? Bo nie wziął pod uwagę 171. Zauważyłem zresztą, że do przesiadek wybiera pierwszy przystanek na wspólnej trasie obu linii, zamniast ostatni. Taka drobna zmiana spowodowała by, że prog. nie kazał by czekać w Oliwie, tylko pokazał by przejazd do Osowej 171. Oprócz tego jednego na 15 przeprowadzonych losowo testów (tylko dla dni powszednich) nie znalazłem kolejnych błędów. Ale będę uparcie szukał dalej dziury w moście. Mixer -------- 611 777
PMEmail Poster
medzik86
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 403

CYTAT
Ostatnio kazał mi czekać na nocny do Osowej (około 22:10), bo przystanek Barniewicka-Kielnieńska to nie to samo co Oprócz tego jednego na 15 przeprowadzonych losowo testów (tylko dla dni powszednich) nie znalazłem kolejnych błędów. Ale będę uparcie szukał dalej dziury w moście.

To straszny "bug" - przeciez pierwszy nocny (N1) z Osowej odjezda o 0:03.
Kielnieńska-Barniewicka.
Poniewaz przystanek nazywa sie "Barniewicka", zadna nazwa z powyzszych nie jest prawidlowa. (w Gdansku nazwa przystanku jest zawsze nazwa ulicy prostopadlej lub punktu charakterystycznego).
No to sprobuj znalesc polaczenie na konkretna godzine przyjazdu na miejsce i spojrz na czas przejazdu ;-)
WL
PMEmail Poster
Merz_Nadejda
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 410

CYTAT
Poniewaz przystanek nazywa sie "Barniewicka", zadna nazwa z powyzszych nie jest prawidlowa. (w Gdansku nazwa przystanku jest zawsze nazwa ulicy prostopadlej lub punktu charakterystycznego).

Taaak? To ile przystanków Armii Krajowej obejmuje gdański rozklad ZKM i w jakich miastach?

Pinio -- "Bo jak się człowiek przejmie rolą sam pan wisz to zaraz plecy go rozbolą albo krzyż" --
PMEmail Poster
muddybanks
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 33

CYTAT
no to ja IMO mogę Cipodać wszystkie czasy o które zapytasz na terenie Trójmiasta.
Ostatnio kazał mi czekać na nocny do Osowej (około 22:10),

No no, to pogadamy na priva
Cos sie kurtka sypie przy nocnych i swiatecznych rozkladach. Byc moze import danych jest niedobry. Ale pomalutku naprostujemy sprawe.
Pinio -- "Bo jak się człowiek przejmie rolą sam pan wisz to zaraz plecy go rozbolą albo krzyż" --
PMEmail Poster
rad_kk
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 486

CYTAT
Taaak? To ile przystanków Armii Krajowej obejmuje gdański rozklad ZKM i w jakich miastach? w Gdansku nazwa przystanku jest () ?

W Gdansku nie ma przystanku o nazwie: "Armii Krajowej".
O jakie inne miasta chodzi skoro wyraznie powiedzialem:
No dobrze domyslam sie ze chodzi o Sopot. Ale tam takze ZKM Gdansk nie ma przystanku o nazwie "Armii Krajowej" ten przystanek nazywa sie: "Uniwersytet Gdanski"
WL

PMEmail Poster
tinka
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 462

CYTAT
No dobrze domyslam sie ze chodzi o Sopot. Ale tam takze ZKM Gdansk nie ma przystanku o nazwie "Armii Krajowej" ten przystanek nazywa sie: "Uniwersytet Gdanski"
WL

A) Skad uzytkownik ma wiedziec jak nazywa sie przystanek? Gdzie to napisane? wpisuje wiec nazwe ulicy przy ktorej jest przystanek. B) To tak jak z przystankiem Abrahama, skad uzytkownik ma wiedziec czy to jest przystanek w Sopocie czy w Gdańsku. Musi to byc zaznaczone. Czyli nazwa musi sie skladac z nazwy ulicy przy ktorej jest przystanek i nazwy prostopadle ulicy, punktu charakterystycznego, budynku itd. No i tak to dziala
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: