DMC 3500kg i podatek drogowy

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

DMC 3500kg i podatek drogowy

masia
Quote Post

Użytkownik

Grupa: Members
Nr użytkownika: 57

Czytalem ponizej o koncesjach i prawku na auta o dmc500kg. A jak to sie ma do podatku drogowego? Zapis w ustawie mowi o oplatach od kg, ale nie pisze czy wlacznie czy nie. Bo z tego co wyczytalem wszystkie inne przepisy mowily o autach do kg wlacznie i powyzej kg. -- Simia simia est etiam si aureum gestat insignia. Pozdry
PMEmail Poster
s0phi
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 281

CYTAT
Czytalem ponizej o koncesjach i prawku na auta o dmc500kg. A jak to sie ma do podatku drogowego? Zapis w ustawie mowi o oplatach od kg, ale nie pisze czy wlacznie czy nie. Bo z tego co wyczytalem wszystkie inne przepisy mowily o autach do kg wlacznie i powyzej kg. -- Simia simia est etiam si aureum gestat insignia. Pozdry

Do 31 12 , płaciło się od ładowności, od 2 ton w górę, a od 01 01 płaci się od masy całkowitej, i tak do kg nie ma podatku, chociaż teoretycznie auto może mieć powyżej 2 ton ładowności a masę całkowitą nie przkraczającą 3,5 t. Tak wiec płacimy za wszyskie pojazdy o masie cał. powyżej 3,5 t. pozd. olbo

PMEmail Poster
dras
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 714

CYTAT
Do 31 12 , płaciło się od ładowności, od 2 ton w górę, a od 01 01 płaci się od masy całkowitej, i tak do kg nie ma podatku, chociaż teoretycznie auto może mieć powyżej 2 ton ładowności a masę całkowitą nie przkraczającą 3,5 t. Tak wiec płacimy za wszyskie pojazdy o masie cał. powyżej 3,5 t. pozd. olbo

Dzieki za info.
PMEmail Poster
Irulana
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 324

CYTAT

na pl.misc.samochody z takimi pytaniami prosze !

"Polix"

PMEmail Poster
agusiak
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 784

CYTAT
na pl.misc.samochody z takimi pytaniami prosze ! "Polix"
Czytalem ponizej o koncesjach i prawku na auta o dmc500kg. A jak to sie ma do podatku drogowego? Zapis w ustawie mowi o oplatach od kg, ale nie pisze czy wlacznie czy nie. Bo z tego co wyczytalem wszystkie inne przepisy mowily o autach do kg wlacznie i powyzej kg.

Witam wszystkich Stajesz sie powoli przykry ant-mroweczko :-P i sprawdz sobie definicje slowa transport w slowniczku podrecznym. TO JEST MIEJSCE NA TEGO TYPU PYTANIA. Nie zasmiecaj list dyskusyjnych swoim brudem
PMEmail Poster
ppietryga
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 558

CYTAT
na pl.misc.samochody z takimi pytaniami prosze !
Stajesz sie powoli przykry ant-mroweczko :-P i sprawdz sobie definicje slowa transport w slowniczku podrecznym. TO JEST MIEJSCE NA TEGO TYPU PYTANIA. Nie zasmiecaj list dyskusyjnych swoim brudem

Robert Peroński :
Dokładnie ant niedługo zostanie pobity swoją własną bronią (przypominam - za czasów "dawnego" p.m.t udowadniał nam, że opisy grup się nie liczą i najważniejsza jest nazwa - to teraz my jemu tak samo odpowiedzmy ;-)
PMEmail Poster
Spill
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 561

Witam Ja też tak myślałem (że nie wchodzi do podatku) aż mnie taka jedna pani w Urzędzie Miejskim w Lublinie uświadomiła, beknąłem z odsetkami.!!!
Także w dzisiejszych czasach matematyka zależy od interpretacji urzędnika. A przecież wiadomo że jak mogą nabić sobie trochę więcej to będą w ten sposób interpretować. Pozdrowionka -Maciej
PMEmail Poster
rexor
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 601

CYTAT
Ja też tak myślałem (że nie wchodzi do podatku) aż mnie taka jedna w Urzędzie Miejskim w Lublinie uświadomiła, beknąłem z odsetkami.!!!
Także w dzisiejszych czasach matematyka zależy od interpretacji A przecież wiadomo że jak mogą nabić sobie trochę więcej to będą w ten sposób interpretować. Pozdrowionka -Maciej

pani urzędnika.
Tyle, ze interpretacja przepisow miala byc na korzysc podatnika i widze, ze nic z tego
PMEmail Poster
leander79
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 254

mam dukato i DMC mam kg i nie płacę tego podatku, kolega ma identyczne dukato tylko, że ma DMC równo kg i płaci
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: